KKK


Korduma Kippuvad Küsimused

 

Kas on võimalus esineda pärast ühe aasta õpingute lõppu?

Jah! Meie muusikakoolis saate lavale vähemalt kord poolaastas. Lisaks pakume erinevaid esinemisvõimalusi väljaspool kooli.

Kas saab jooksvalt vahetada eriala, paketti või õpetajat?

Jah, tegevjuhi ja õpetajaga kokkuleppel saab muuta nii õpetajat, eriala kui paketti! Vajalik etteteatamise aeg on üks kuu.

Kui pika etteteatamisega saab kooli pooleli jätta?

Lepingu saab lõpetada ühe kuu etteteatamisega.

Kas saab õpinguid alustada ka poole aasta pealt?

Jah! Meie koolis toimb vastuvõtt kõikidele erialadele 3 korda aastas – mais, augustis ja jaanuaris aga vabadele kohtadele põhiõppes, individuaalõppesse ja täiskasvanute õppesse saab tulla igal ajal!

 Kas ma pean ostma endale/oma lapsele instrumendi?

Kindlasti. Kõige paremaks arenguks on vajalik enda pill. Tänapäeval saab osta nii uusi kui ka järelturu instrumente. Trummarid saavad esialgu hakkama ka harjutuspadjaga, kui ei ole võimalik lärmi tõttu trumme koju soetada. Meie õpetajad aitavad valida esimest instrumenti. Lisaks saavad kõik GAMi õpilased IS Music Teamist 10% soodustust.

Kas saab ka tunde läbi viia õpilase kodus?

Kahjuks mitte.  Kodus on liiga palju segavaid faktoreid, mis ei aita keskenduda ning meie koolis on loodud ideaalsed võimalused õppimiseks.

Kas instrumendi peab ostma ka klaveri eriala puhul?

Mitte tingimata.  Algajad saavad proovida ka erinevaid süntesaatoreid ja digiklavereid, mis mahuvad kenasti igasse ruumi.

Kas Teie rendite instrumente?

Ei. Meie keskendume haridusele (äkki pigem õpetamisele).  Aitame Teid vajadusel viia kokku õigete inimestega, kes seda pakuvad, kuid Eestis seda eriti ei tehta.

Kui kaua peaksin kodus harjutama?

Sellel ei ole kindlaid reegleid. Üldiselt 15 minutit päevas algajatele ja kuni tund edasijõudnutele ning 30 minutit päevas teeb oma töö kenasti ära. Kõik sõltub inimese tüübist. Kõige parem on luua endale rutiin, et ei tekiks harjutamisel auku.

Kui ma ei jõua tundi, kas ma saaksin selle järele teha?

Tundi mitte ilmumise etteteatamise aeg on 24 tundi. Ainult siis on võimalus teha tund järele. Vähem kui 24 tundi etteteatamise korral pole meil kohustust tundi järele teha.

Kas te olete munitsipaal muusikakool?

Ei. Oleme erahuvikool, mis toimib ainult õppemaksudega

Facebookgoogle_plusmail