Õpetajad


Meie koolis töötab üle 30ne õpetaja. Noored ja aktiivsed tegevmuusikud koos vanema generatsiooni parimate muusikutega. Kõik õpetajad teevad omavahel tihedat koostööd eriala, solfi ja bändi vahel, et õpilane saaks maksimaalse kogemuse.

Hele-Riin Uib – trummid, löökpillid (lapsehoolduspuhkusel)

Särav ja energiline Hele-Riin Uib on nõutud löökpillimängija Eestis ja välismaal, kes esitab mängleva kergusega nii klassikalist kui kergemat muusikat. Hele-Riin tegi löökpillidega tutvust 8-aastasena ning alustas õige pea ka löökpilliõpinguid Georg Otsa nimelises Muusikakoolis. Järgnes bakalaureuse- ja magistriõpe Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Klassikalisele haridusele lisaks õppis Uib aastatel 2004−2009  Helsinki Metropolia ülikoolis, kus ta keskendus džässis kasutatavale vibrafonile ning erinevatele aafrika, kuuba ja brasiilia löökpillidele. Ta on täiendanud end mitmete löökpillimaailma suurkujude meistriklassides, nende hulgas ka Brian Melvini, Arttu Takalo, Juha Tannineni, Wolf Kerscheki, Stanislaw Skoczynski, Linda Maxey ja Michael Udowi juures. 2010. aastal õppis Uib Jaapanis mängima taiko-trumme Emiko Taba juhendamisel. Aastatel 2001−2004 töötas Hele-Riin löökpillimängijana Rahvusooperis Estonias. Ta on esinenud koos Eesti Riikliku Sümfooniaorkestriga, Klaaspärlimäng Sinfonettaga, Tallinna Kammerorkestriga, Eesti Klaveriorkestriga ja NYYD Ensemble’ga. Uib naudib enam siiski musitseerimist väiksemas koosseisus, sageli duos, kus improvisatsioonile ja loovale lähenemisele on rohkem ruumi. Nii on ta lavapartnerid olnud näiteks taiko-trummar Ichitaro Jaapanist, Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri löökpillirühma kontsertmeister Madis Metsamart (löökpilliduo Double Stoke), Aleksandra Kremenetski ning Laura Välja (trummishow DrumAttack, Jaapani taiko-trummi duo Muteki Taiko). Uib tegutseb ka klassikalise muusika maailmast väljaspool − teda võib näha esinemas arvukates koosseisudes, näiteks ansamblites 2 Quick Start, Liis Lemsalu Show, G.O.S.H. Alates 2007. aastast õpetab Hele-Riin löökpille Gustav Adolfi muusikakoolis ning juhendab Gustav Adolfi Gümnaasiumi rivitrummitüdrukuid, kes tegutsevad GAG Armada nime all.

Ott Adamson – trummid

Ott Adamson on lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna muusikakooli löökpillide erialal õpetaja Andrus Lillepea käe all. Peale kooli lõpetamist suundus ta edasi õppima Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia dzässmuusika osakonda, kus hetkel studeerib 2. kursusel ning tema õpetajaks on Tanel Ruben. Ta on osalenud erinevates ansamblites, projektides ja salvestustel. Ott valdab erinevaid muusikastiile ja hindab väga siiani saadud esinemiskogemusi. Tal on toimunud esinemisi lisaks Eestile ka välismaal. Mõned ansamblid, kus Ott on osalenud: Dramamama, Malcolm Lincoln, Speed King, Põhja Konn, Argo Vals Band, Robin Juhkental & The Big Bangers, Fragments, Taavi Peterson & Üdi jne.

Andrus Avarand – trummid

Andrus Avaranna muusikutee algas 1996 aastal Lasnamäe Muusikakoolis plokkflöödi erialal. Paar aastat hiljem juba tuuba erialal ja neljandast klassist alates jõudis asi õige instrumendini – trummideni. Õpingud jätkusid Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis pop-jazz löökpillide erialal. Kogemus õpetajana on eelnevalt olnud 2008-2010 Kaari Sillamaa kaunite kunstide koolis. “Muusika keel on kihvtimaid keeli, mida olen ise õppinud ja mida mulle meeldib hea meelega ka teistele õpetada ”

Roland Jairus – basskitarr, bänd, solf (täiendkoolitusel välismaal)

Roland Jairus alustas muusikaõpinguid 1996. aastal Kehra Kunstidekoolis eufooniumi erialal. Pärast Kunstidekooli lõpetamist 2004. aastal jätkas ta muusikaõpinguid samas koolis veel kahel lisaaastal trombooni ja trummi erialadel. Kehra Keskkooli lõpetamisega 2006. aastal said otsa ka muusikaõpingud Kehras ning jätkas õpinguid Tallinna Tehnikakõrgkoolis hoonete ehituse erialal. Insenerihariduse omandamise kõrvalt otsustas Roland oma muusikaõpinguid jätkata G. Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis basskitarri erialal, mille ta aasta pärast TTK-d ka lõpetas. Sama aasta sügisel jätkas ta basskitarri- ning kontrabassiõpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Taavo Remmeli käe all, kus jätkab õpinguid ka praegu. Roland on tegev väga erinevates nii pop- kui ka jazzkollektiivides. Ta on teinud koostööd mitmete erinevate muusikutega, sh Uku Suviste, Rebecca Kontus, Getter Jaani, Mikk Saar, Margus Vaher, Sofia Rubina, Heidy Tamme, Ott Lepland jpt. Roland mängib bassi ka ansamblis Soundhouse, mis on hetkel ainus teadaolev live-dnb’d viljelev bänd Eesti muusikamaastikul.

Viljar Norman – basskitarr, bänd

Viljar Norman on lõpetanud G. Otsa nim. Tallinna Muusikakooli 2007. aastal basskitarri erialal. Tuntumad grupid, kus mänginud on Nexus, Brides in Bloom ja Dramamama. Hetkel figureerib ta Ott Leplandi, Inese ja Mikk Saare ansamblites ning peale nende on veel väga palju erinevaid projekte. 

Liis Lutsoja – pop-jazz viiul

 

Liis Lutsoja muusikutee algas Tallinna Muusikakoolis klassikalise viiuli erialal Liis Ojala käe all. Üsna varsti pärast kooli lõpetamist sai talle selgeks, et päris traditsiooniline tema viiuldaja tee olema ei saa. Teda tõmbas millegi muu poole. Liis astus Georg Otsa nimelisse Muusikakooli jazz viiuli erialale ning tema juhendajaks sai Mart Soo. 2013. aastal lõpetas ta esimesena Otsakooli ajaloos sellise eriala. Järgnevad aastad õppis ta Prantsusmaa ühes mainekaimas jazzikoolis Centre des Musiques Didier Lockwood’is ühe maailma kõige kuulsama jazzviiuldaja, Didier Lockwood’i, enda käe all. Nüüd on ta kooli lõpetanud ning on värskelt tagasi Eestis, et oma teadmisi jagada eesti viiuldajatele ning neile näidata, et viiul võib olla midagi palju enamat kui ainult pill klassikalise muusika jaoks. Esinemiskogemusi on tal palju nii eesti kui ka välismaiste muusikutega ning kokku on puututud väga erinevate stiilidega alustades swingist ning lõpetades progerockiga.

Kaidi Ugandi – viiul

Kaidi Ugandi alustas viiuliõpinguid 5-aastaselt Tallinna Lastemuusikakoolis. Seejärel õppis ta Tallinna Muusikakeskkoolis ning G. Otsa nimelises Muusikakoolis. Eesti Muusikaakadeemia lõpetas Kaidi aastal 2000 prof. Tõnu Reimanni viiuliklassis ning magistrantuuri Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias dots. Urmas Vulbi ning prof. Aleksander Fischeri juures aastal 2008. Perioodil 2007-2008 täiendas ta end Sibeliuse Akadeemias Helsingis prof. Erkki Kantola käe all. Kaidi Ugandi on osa võtnud O. Shihmurzajeva, I. Bezrodnõi, S. Shalmanni, E. Hvenkilse, G. Ja C. Silvay` jt. meistrikursustest. Ta on on esinenud mitmete kammeransamblite ja orkestrite koosseisus nii Eestis, Soomes, Saksamaal, Itaalias, Austrias, Śveitsis, Lõuna-Ameerikas, Iisraelis, Iraanis ja mitmel pool mujal. Kaidi Ugandi on töötanud viiuliõpetajana Kuusalu Lastemuusikakoolis (1990-1993), Tallinna Vanalinna Muusikakoolis (1993-2004) ning aastatel 2005-2015 juhtis ta viiuliringi tööd Tallinna Kunstigümanaasiumis. Aastal 2009 asutas ta muusikakooli Studio Melos ning tegutseb samas peale juhtimise ka viiuliõpetajana. Samuti mängis Kaidi Põhjamaade Sümfooniaorkestris (dirigent A. Tali), mängib Klaaspärlimäng Sinfoniettas (dirigent A. Mustonen) ning on osalenud Tallinna Kammerorkestri, Tartu Vanemuise Sümfooniaorkestri ja Pärnu Linnaorkestri projektides.

Aleksandra Di Maio – klaver

Aleksandra Di Maio alustas klaveriõpinguid 6aastaselt. Aastatel 2002-2006 õppis ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias klaveri erialal prof. Peep Lassmanni juhendamisel, 2006. aastal jätkas õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistriõppes interpretatsioonipedagoogika erialal (prof. Peep Lassmanni klaveriklass), mille lõpetas 2006.a. (cum laude). Seejärel asus Aleksandra õppima L’Aquila Konservatooriumisse ( Itaalia) doktoriõppesse prof. Alessandro De Luca klaveriklassi, mille lõpetas 2010. aastal (cum laude). Aleksandra on võtnud osa prof. Marcel Baudet’,  prof. Oleg Mantur, prof. Juris Kalnciems, prof. Anthony Spiri, prof. Ivan Gajan ` jt. meistrikursustest. Ta osales edukalt paljudel konkurssidel, nagu näiteks: rahvusvaheline pianistide konkurss “Città Di Valentino”- I preemia, (Taranto, Itaalia), rahvusvaheline pianistide konkurss “Mirabello in Musica”- II preemia ( Itaalia), rahvusvaheline pianistide konkurss “Città di Viterbo”- II preemia, Tallinna Noorte pianistide konkurss “Raadio- 4 ”- III preemia, E. Mravinski nim. noorte pianistide konkurss- III preemia;   improviseerimis- ja kompositsiooni konkurss- II preemia (Tallinn). Aleksandra on esinenud solistina, kammeransamblistina, kontsertmeistrina Itaalias, Saksamaal ja Eestis. Klaveripedagoogina töötanud Märjamaa Muusika- ja kunstikoolis (2003-2007); Campobasso muusikakoolis (2011 – 2013, Itaalia) ning kontsertmeistrina L’Aquila Konservatooriumis (2008-2009). Alates 2014 töötab klaveripedagoogina Gustav Adolfi Muusikakoolis.

Marite Männi – klaver

Marite Männi alustas klassikalise klaveri õpinguid Tallinna Muusikakeskkoolis 7-aastaselt, õpetajateks Reet Ruubel ja hiljem Jekatarina Rostovtseva. Täna õpib Marite Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia II kursusel prof Peep Lassmanni juures. Marite on osalenud edukalt erinevatel konkurssidel (nt Gradus ad Parnassum, Kaunas) ning käinud Alexander Garberi (Tbilisi Riiklik Konservatoorium, Gruusia) meistrikursusel. Marite aktiivne osalemine Eesti, kuid ka Soome muusikaelus on toonud talle edu nii solistina, kammermuusikuna, kontsertmeistrina kui ka orekstrandina (nt Vaasa Linnaorkestris). Lisaks klaveriõpingutele huvitub Marite ka laulmisest. Nii käis ta viis aastat mitmeid nimekaid auhindu võitnud Tallinna Muusikakeskkooli kammerkooris ja võttis eratunde Laura Remmelilt.

Eike Sild-Neeme – klaver

Eike Sild-Neeme alustas klaveriõpinguid 1983 a. Tallinna Muusikakeskkoolis, mille lõpetas aastal 1995 (õp I.Floss ning dots L. Semper). Õpingute ajal osales ta edukalt paljudel meistrikursustel ning konkurssidel, nagu näiteks: rahvusvahelisel noorte pianistide konkursil “Virtuosi per musica di pianoforte” 1989. a Tšehhis, Usti nad Labemis; Vabariiklikul noorte pianistide konkursil 1991. a Tartus, I preemia; rahvusvahelisel Maria Canals’i nimelisel konkursil 1993. a Barcelonas. Alates aastast 1995 asus Eike õppima Eesti Muusika-ja Teatriakadeemiasse ning lõpetas 2003. aastal sealse magistratuuri interpretatsioonipedagoogika erialal (prof P. Lassmann). Lisaks sellele on Eike ennast aastatel 1996-1998 täiendanud Šveitsis, Zürichi Muusikakõrgkoolis prof H. Francesch’i juhendamisel. 2001. aastast kuni tänaseni töötab Eike Tallinna Muusikakeskkoolis klaveri-, ansambli ning üldklaveripedagoogina. Tema õpilased on osalenud mitmetel konkurssidel nii Eestis kui välismaal.

Margus Kappel – rütmimuusika klaver

Margus Kappel lõpetas 1971. aastal Nõmme Lastemuusikakooli ja 1975. aastal Tallinna Muusikakeskkooli. 1980. aastal lõpetas Tallinna Riikliku Konservatooriumi klaveri eriala dotsent Ada Kuuseoksa õpilasena. Ta on mänginud rokkansamblites Ruja (1974–1979), Kaseke ja Rock Hotel. Džässi on ta mänginud muuhulgas Lembit Saarsalu ansamblis (1978–1980) ning trios, millesse peale tema kuulusid kitarristid Ain Varts ja Riho Sibul. Trio esines 1984 Tallinnas ja Tartus. Anne Ermi hinnangul on Margus Kappel “emotsionaalne ja tehniliselt suutlik pianist”.2015. aastal anti talle Valgetähe V klassi teenetemärk. Alates 2015 aastast õpetab Margus Gustav Adolfi Muusikakooli rütmimuusika klaverit.

Lauri Lehtsaar- klaver

LauriKlaveriõpinguid alustas Lauri 7aastasena Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis ning aastal 2008 lõpetas ta sama kooli keskastme klassikalise klaveri erialal. Paralleelselt oli aga tekkinud suur huvi jazz- ja popmuusika vastu ning Lauri otsustas edasi õppida G. Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis pop-jazz klaveri erialal, mille lõpetas 2012ndal aastal.

Pop-jazz klaveri õpetaja ning lauljate kontsertmeistrina (klaverisaatjana) on Lauri töötanud juba Otsakooli aegadest. Koostööd on tehtud erinevate kollektiivide ja artistidega Eesti suurimatel lavadel, sh Mart Sanderi Bel Etage svingiorkester, Jana Kask, Teele Viira, Laura Remmel (Põldvere) jpt. Samuti on kontsertmeistri töö viinud teda kokku paljude kooride ning põnevate teatriprojektidega.

Lauri peab väga lugu ka kitarrimängust, koorimuusikast ning on Eesti Rütmimuusika Hariduse Liidu (ERHL) liige.

 

 Lauri Sepp – saksofon

Lauri Sepp on lõpetanud Eesti Muusikaakadeemia ja samuti ka magistratuuri Sibeliuse Akadeemias Helsingis saksofoni erialal. Ta on täiendanud ennast ka Inglismaal Guildhall School of Music and Dramas ja London College of Music-is.Ta on osa võtnud ka paljudest saksofoni eriala meistrikursustest Euroopas. Ta on osalenud erinevate orkestrite ja ansamblite koosseisus (ERSO, Tallinna Kammerorkester, Rahvusooper Estonia orkester, Hot Pipes, New Murphy Band jt). Lauri Sepp on saksofonikvarteti SaxEst asutajaliige. Praegu tegutseb ta aktiivselt nii solisti kui kammermuusikuna, samuti osaleb ta erinevates rütmimuusika ansamblites. Ta on kuulunud ka mitmel korral erinevate puhkpillimuusika konkursside žüriidesse. Aastast 2003 töötab ta saksofoni eriala õppejõuna G. Otsa nim. Tallinna Muusikakoolis ning alates 2011. aastast ka Gustav Adolfi Muusikakooli saksofoni eriala õpetajana.


Anna-Liisa Eller – kannel

Anna-Liisa alustas muusika- ja kandleõpinguid Tallinna Muusikakoolis (õp. Malle Vihul), aastal 2008 lõpetas ta Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli ning 2014 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia bakalaureuse ja magistrantuuri dots Kristi Mühlingu kandleklassis (cum Laude). Aastal 2013 täiendas Anna-Liisa end Lyoni Kõrgemas Riiklikus Muusika ja Tantsu Konservatooriumis prof. Yves Rechsteineri, Jean Marc Aymes’i, Rolf Lislevandi, Angelique Mauillon ja Pierre Hamoni juures ning 2013–2014 Trossingeni Muusikakõrgkoolis Rolf Lislevandi juures. Ta on saavutanud silmapaistvaid tulemusi mitmetel konkurssidel nii Eestis kui välismaal, teiste seas 2008 I koht Vilniuses ja 2011 I koht ja Koistinen kantele eripreemia Helsingi I rahvusvahelisel kandle konkursil. 

Anna-Liisa Elleri erihuviks on varajane muusika ning kaasaegne muusika. Ta on teinud põhjaliku uurimustöö barokkmuusika kaunistuste kromaatilisel kandlel mängimise kohta. Anna-Liisa on esinenud arvukatel muusikafestivalidel Eestis, Leedus, Poolas, Hispaanias, Itaalias, Saksamaal, Norras ja Prantsusmaal tehes aktiivset koostööd nii eesti kui rahvusvaheliste ansamblitega Supersonus (aastal 2016 valmib ansambli esikplaat koostöös plaadifirmaga ECM), Kapsberger, Oni Wytars, Vox Clamantis, Rondellus jt. Lisaks kandlele esineb Anna-Liisa ka käsitrummidel, plokkflöötidel, torupillil ja psalteeriumil.

  1. aastast õpetab Anna-Liisa Eller kannelt Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis.

Mizuki Shindo – flööt

Mizuki on lõpetanud flöödi eriala ”Tokyo National University of Music” and ”Guildhall School of Music and Drama” koolides Londonis. Ta õppis ka Mathieu Dufouri käe all Chicagos aastatel 2008-2009. Pärast Southbank Sinfonias flöödirühma kontsertmeistrina töötamist Londonis aastal 2012, mängis ta Rahvusooper Estonias flööti 2013-2016. Mizuki on võitnud kuldmedali  Jaapani mainekal konkursil: Contemporary Music Competition aastal 2010.

Ta on olnud solist Tokyo Symphony Orchestras (Jaapan) olles Finalist of Tokyo Music Competition aastal 2009. UK-s, Croydon Symphony Orchestras, Guildford Symphony Orchestras ja Southbank Sinfonias on ta mänginud solistina. Aastal 2009 sai Mizuki Kirishima Music Festival Prize’i.

Mizuki on eraldi õppinud ning läbinud Masterclasse  Emily Beynoni, Davide Formisano, Vincent Lucase ning paljude teistega kes on teda mõjutanud.

Lisaks orkestris mängimisele ja sooloesinemistele, meeldib talle väga anda ansamblikontserte pianistide, kitarristide, lauljate ja paljude teiste sõpradest muusikutega.


Linda Kelder

Linda Kelder – flööt (lapsehoolduspuhkusel)

Linda Kelder alustas flöödiõpinguid 1996. aastal Tallinna Muusikakeskkoolis. Peale TMKK lõpetamist 2005.aastal jätkusid muusikaõpingud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias flöödi erialal õpetaja Mihkel Peäske juures. EMTA magistrantuuri lõpetas cum laude aastal 2012.

Õpingute ajal osales edukalt mitmetel vabariiklikel ja rahvusvahelistel konkurssidel: Vabariiklik Puhkpillimängijate konkurss (2000 diplom, 2003 2.preemia, 2004 3.preemia), Rahvusvaheline Flötistite konkurss Jelgavas (2000 diplom, 2003 diplom, 2004 2.preemia). Samuti täiendas end meistrikursustel: Liisa Ruoho (Soome), Renate Greiss Armin (Saksamaa).

Aastast 2005 on töötanud flöödiõpetajana Rae Huvialakoolis ja alates 2014 Tallinna Kanutiaia Noortemajas ja Gustav Adolfi Muusikakoolis. Linda on esinenud Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Sümfooniaorkestri ja Tallinna Kammerorkestri koosseisus. Samuti osalenud improvisatsiooniorkestris ja – ansamblites.


Joosep Kõrvits – tšello

Joosep  on lõpetanud Tallinna Muusikakeskooli (õp. Mart Laas) ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (õp. Toomas Velmet) tšello erialal ning täiendanud ennast meistrikursustel.
Ta on mänginud erinevates orkestrites (ERSO, Põhjamaade Sümfooniaorkester, Klaaspärlimäng Sinfonietta, Ü-ENSO, Darwin Symphony Orchestra, North-Sydney Symphony Orchestra jne) ning esinemiste ja salvestamiste näol teinud koostööd erinevate ansamblite ja  bändidega eestist ning välismaalt (Indigolapsed, Improov, Meelis Vind project3, Triinu Taul, Drukmo Gyal jpt) samuti ta on olnud kaastegev mitmete uudisteoste esiettekannetel  kaasosaline mitmekümne plaadi salvestamisel, sealhulgas telesalvestus kanalile Mezzo.
Multiinstrumentalistina on esinemised viinud teda Euroopasse ning kontserttuuridele USA-sse ja Hiinasse. Hetkel mängib Joosep ERSO-s ning keskendunud omaloomingule.


Teele Utt- praktiline solf

Teele Utt alustas muusikaõpinguid 4-aastasena H. Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis viiuli erialal. Kooliealisena jätkusid õpingud Tallinna Muusikakeskkoolis. 2006. aastal lõpetas Teele Tallinna Muusikakeskkooli koorijuhtimise erialal ning 2011. aastal Eesti Muusika – ja Teatriakadeemia koolimuusika erialal. Ta on õppinud Madriidi Kuningliku Konservatooriumi muusikapedagoogika osakonnas ning täiendanud end erinevatel muusika- ja haridusvaldkonna teemalistel koolitustel ning seminaridel nii Eestis kui välismaal.

Lisaks on koolitaja- ning pedagoogitöö võimaldanud Teelel praktiseerida väga erineva taustaga laste ja noortega mitmel pool maailmas. Pikemaajaliselt on ta töötanud pool aastat Ameerika Ühendriikides ning Lõuna-Aafrika Vabariigis; lühema-ajalised meistriklassid on viinud aga enam kui 40 riiki, sealhulgas Venetsueelasse, Kolumbiasse, Malaisiasse, Singapuri, USA-sse, Kanadasse ning enamustesse Euroopa riikidesse. Teele on töötanud muusikaõpetajana ka mitmetes Eesti koolides ning lasteaedades. Alates 2012. aastast on ta Kose-Uuemõisa naiskoori Meelika dirigent, juhendab Tallinna Muusikakeskkooli mudilasstuudios laulu – ja loovusetunde ning töötab Sisekaitseakadeemias muusikalise juhina.

Marianne Leibur – praktiline solf

Marianne Leibur on Gustav Adolfi Gümnaasiumi vilistlane ja praegune Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli rütmimuusika osakonna ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazz-osakonna tudeng. Ta tegeleb laulmise, viiulimängu ja tänavatantsuga.

Ta on esinenud orkestriprojektidega Itaalias, Horvaatias ja mujal Euroopas, olnud solist The Led Zeppelin Session tribüütkontserdil, esindanud Eestit rahvusvahelisel muusikaolümpiaadil saavutades III koha, saavutanud häid tulemusi konkursitel vokaalansambliga GAMA2, osalenud Eesti Laulu finaalis bändiga I Wear* Experiment. Ka pälvis ta 2015. aastal tunnustuse ”Tallinna noor kultuuritegija”.
Rõõmsameelsus, soojus, energilisus – need sõnad iseloomustavad Mariannet nii laval kui ka igapäevaelus.

Marie Vaigla – laulmine

Muusikaga on Marie tegelenud peaaegu kogu elu – 3aastaselt läks Aarne Saluveeri laulustuudiosse ning juba enne kooli astus Tabasalu Muusikakooli klaveri erialale, kus ta õppis 9 aastat. Muusika- ja tavakooli kõrvalt on Marie tegelenud mitmete erinevate bändide ja projektidega, sealhulgas mitmed koolibändid, osalemine konkursil Eesti Laul, kus ta jõudis poolfinaali, ning samuti konkursil Noortebänd. Viimasest võttis Marie osa oma praeguse bändi Frankie Animaliga, mis on hetkel üks tema olulisimaid muusikalisi väljundeid. Frankie Animaliga on üles astutud Baltikumi suurimal muusikafestivalil Positivus, Hollandi tähtsamail muusikaüritusel Eurosonic Noorderslag ning sel kevadel avanes bändil võimalus kaasa minna Saksamaa tuurile koos eesti ühe tippansambli Ewert & the Two Dragons’iga. Hetkel õpib Marie G. Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis rütmimuusika laulu eriala 2. kursusel.

Silver Laas – laulmine

Silver Laas on lõpetanud G. Otsa nim. Tallinna Muusikakooli (2009) ja Eesti Muusikaakadeemia (2013) Jazzlaulu erialal. Ta on osalenud rohkem kui kümnes muusikalis (High School Musical, Kevadine Ärkamine, Grease jne.). Hetkel tegeleb põhiliselt oma põhibändiga Traffic, millega on andnud üle 600 kontserdi, ja muude muusikaliste projektidega.

 

AlvinAlvin Raat- kitarr

Tõsisemate kitarriõpingutega alustas Alvin Raat õppimist õpetaja Mart Soo käe all, alguses eraviisiliselt, hiljem Georg Otsa nim. Muusikakoolis. Hetkel õpib Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ning tegeleb muuhulgas ka jazzi, eksperimentaalmuusika ning vabaimprovisatsiooniga. On loonud muusikat tantsuetendustele ning osalenud mitmete ansamblite tegevuses ja projektides, mis on teda viinud Baltimaadesse, Venemaale, Saksamaale, Skandinaaviamaadesse ning Gröönimaale.

Martin Tamm – kitarr

Muusikaga hakkas Martin tegelema juba lasteaias, õppides tšellot ning lauldes poistekooris.

7 aastaselt astus ta õppima Tallinna Muusikakeskkooli, mille lõpetas tšello erialal.
Umbes 15 aastaselt hakkas Martin omal käel kitarri õppima ning pärast keskkooli lõppu otsustas
minna tõsisemalt õppima G.Otsa nim. Muusikakooli, mille aastal 2012 õp. Mart Soo käe all ka lõpetas. Martin on mänginud mitmetes bändides ja orkestrites,
ning üks viimastest projektidest oli rahvusvaheline  The Traveling Youth Orchestra. Õpetamisele pühendas ta ennast aastast 2010.


Eric Kammiste – kitarr (puhkusel)

Alustasin kitarrimängu 7 aastaselt Nõmme Laste Muusikakoolis, kus minu esimeseks õpetajaks oli Lauri Jõeleht. Sellele järgnes enesetäiendus Georg Otsa nim. Muusikakooli eelõppes, rütmimuusika kitarri erialal. Aastal 2009 astusin samasse kooli täisõppesse, kus olid minu juhendajateks Ain Varts ja Mart Soo. Otsakooli raames lõin kaasa ka kitarristina suuretenduses “High School Musical”. Hetkel mängin & loon muuikat igapäevaselt Karl-Erik Taukari bändis ja räpigrupis Põhja-Tallinn. Lisaks löön kaasa neo-soul pundis Smthing Smthing ja vean projekti Wet Souls. Lisaks olen veel koos mänginud ja salvestanud stuudiosessioonidel veel lugematul hulgal eesti pop-, rokk- ja tantsumuusika artistidega.

Kalle Pilli – kitarr

Alustasin muusikaõpinguid 7-aastaselt ning laste muusikakooli lõpetasin klassikalise saksofoni erialal. Kitarri mängimisega hakkasin tegelema 12-aastaselt, kuid esimese kitarri tunni sain alles 16-aastaselt, kui asusin õppima Pärnu muusikakooli rütmimuusika osakonda. Esimene õpetaja oli Marek Talts. Õpingutega jätkasin Otsakoolis Mart Soo käe all ja Rootsis Skurups Folkhögskolas Torben Waldorffi käe all. Olen kokkupuutunud väga paljude stiilidega, nagu näiteks pop, rock, jazz, groove, soul, funk jne. Suurim eeskuju, nagu ilmselt ka paljudel teistel kitarristidel, on Pat Metheny. Mängin loomulikult väga erinevates projektides, kuid hetkel tooksin välja Hedvig Hansoni ja Kirke Karja Quarteti.

 

Jonas Kaarnamets – kitarr / bänd

Olen kitarriga kokku puutunud juba üle kümne aasta. Alustasin kitarriõpinguid kunagise Gunnar Graps Magnetic Band ja preaguse Kolumbus Kris’i kitarristi Aivar Oja juures eraviisiliselt. Pärast seda jätkasin õpinguid nii omal käel kui ka Ain Vartsu käe all, kelle juurest suundusin esmalt G. Otsa nim. muusikakooli eelõppesse ning seejärel ka täisõppesse, mille lõpetasin 2016. aastal. Stiililiselt mängin kõike, mis ette satub bluusist ja vanakooli rokist tänapävase muusikani välja. Olen puutunud tihedalt kokku stuudiotööga ning kooslustest, millega üles astun on nimekaimad Erki Pärnoja: Himmelbjerget ning Frankie Animal, millega olen üles astunud näiteks nii Hollandis kui ka Saksamaal.

Rauno Laikjõe- kitarr / bänd / ukulele

Rauno Laikjõe on Eesti muusik, kes on lõpetanud Georg Otsa nimelises Tallinna muusikakoolis rütmimuusika kitarri eriala. Esimene kokkupuude muusikaga oli Tartus H.Elleri nim . Muusikakoolis viiulit õppides kuid 12-aastaselt võttis kätte kitarri ning pole sellest lahti lasknud. Rauno on suhteliselt laia ulatusega kitarrist. Võib mängida nii akustilist folki, Gypsy jazzi, r’n’b-d kui ka zeppenlikku rokki, kuid omas mahlas tunneb ta end bluusilikus ja rock n rolli õhkkonnas ning improvisatsioonilises olukorras, kus mängustiilis on tunda tema rännakute ja iidolite (Jimi Hendrix ja Mark Knopfler jpt) mõjutusi. Tema erialaks on küll kitarri kuid huvitub väga kitarri sugulaspillidest nt ukulele ja Sitar ning muude rütmimuusika instrumentidega. Lisaks tegeleb ka laulmise ning muusika kirjutamisega. Rauno on musitseerinud erinevates eesti bändides ja projektides paljude erinevate muusikutega. Peale selle on ta musitseerinud väga paljude erinevatest rahvustest muusikutega üle kogu maailma.

Facebookgoogle_plusmail